Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /kunden/115093_31224/pazar24/auktion3.0/menue/header.php on line 83

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /kunden/115093_31224/pazar24/auktion3.0/menue/header.php on line 110
 

Anasayfa

Kayıt ol

İlan ekle

Notlandırma

Tavsiye et

Sorularınız

 

Detaylı-Arama


Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /kunden/115093_31224/pazar24/auktion3.0/menue/header.php on line 294www.pazar24.com

Yardım - konuları tıklayınız!

Neden kayıt olmam gerekir!

Kayıt olmak tabiki bedavadır. Bütün size özel bilgiler, pazar24.com tarafından gizlilik içinde işlem görür . Örnegin: Eger siz başarılı bir Alış yaptıysanız, Size özel bilgiler(Banka bilgileri hariç) Satıcıya, Satıcıya ait özel bigiler Alıcıya(size)(Banka bilgileri hariç) E-Mail olarak bildirilir. Kaydınız yapılırken sizden istenilen Banka bilgileri ilk etepta Üyelerimizin güvenli olarak Platformumuzu kullanabilmeri içindir. Pazar24.com bu verilerin dogruluk derecesini yani Kulanıcının kayıt verileri ile uygun olup olmadıgını kontrol etme hakkını saklı tutar.
Kaydınızı tamamladıktan sonra size E-Mail olarak, Onay-Link´i ve Şifreniz birbirinden ayrı olarak E-Mail adresinize gönderilir. Eger Onay-Linki belirli bir zaman aşamasında aktif duruma getirilmezse, bütün kayıtlarınız otomatik olarak silinir!

Nasıl satın alınır, nelere dikkat etmem gerekir !

Önce tabiki kayıtlı olmanız gerekir! Sizi ilgilendiren Ürüne teklifinizi yazmak suretiyle gönderiniz!
Dikkat etmeniz gereken önemli hususlar; Satıcının ürününe eklemiş oldugu "Gönderme şekli", "Ödeme şekli" ve "Posta veya Kargo ücreti" dir! Eger Satıcıya olan sorularınız varise, lütfen bunu E-Mail olarak satıcıya gönderiniz! pazar24.com Alıcı´dan alınan ürün için herhangi bir ücret veya komisyon talep etmez!!!


Nasıl satış yapılır, nelere dikkat etmem gerekir !

Önce tabiki kayıtlı olmanız gerekir! Üst Menü´de Ürün listele sayfasını seçiniz. Ürününüzün hangi Kategori ve Altkategoriye uygun oldugunu seçtikten sonra, ürün tarif ve tanımlamsını dogru bir şekilde yapınız. Lütfen Satış fiyatınızı noktasız ve virgülsüz yazınız, yani sadece bütün rakam olarak! Ekliyeceginiz Resim ürününüzün satılma şansını yükseltecektir!


Listelenmiş Ürünlerimi nasıl silebilirim !

Ürün kaydının silinmesi, eger teklif verilmemiş ise otomatik olarak satış süresi sona erdikten 7 Gün sonra silinir veya Satıcı istedigi takdirde bir defaya mahsus olamak şartı ile ürününü tekrar satışa sunabilir! Bu prosüdür size E-Mail olarak haber verilir! Teklif verilen ürünler silinemez!!!


Listelenmiş Ürünün satış zamanını nasıl uzatabilirim !

Eger ürününüze teklif verilmemiş ise, Menü´deki Size Özel bölümünde mümkündür veya size gönderilen E-Mail yoluyla uzatma yapabilirsiniz !


Sonradan Resim nasıl eklenir !

Sonradan Resim eklemek Menü´deki Size Özel bölümünde her zaman mümkündür !


Ürün veya Satıcı nasıl aranır!

Üst Menü´de Detaylı Arama bölümünde Kullanıcıya göre, Başlık ve Açıklamalar, Ürün-No. veya Posta kodu ile arayabilirsiniz! Büyük veya küçük harf yazmak önemli degildir!!


Satış Fiyatı nedir !

Satış ücreti ürüne en son yapılan teklif veya Normal Satış´ta Hemen-Al fiyatıdır! Lütfen "Gönderme şekli", "Ödeme şekli" ve "Posta ve Kargo ücreti"ne dikkat ediniz!!


pazar24.com platformunu kullanma ücretlimidir !

Şu anda ücretli olan seçenekli ekstralar "Galeri: 1,-(Mil.TL)/€" ve "Kalın Yazı: 0,50(Mil.TL)/€"´dan hariç BEDAVA´dır !!!
Listeleme ücreti Satışkomisyonu alınmamaktadır ama ilerideki degişiklikler Duyuru panomuzda(Newsletter) yayınlanarak duyulur!!!


Neden E-Mail adresim olması gerekir !

pazar24.com tamamen otomatik çalışmaktadır. pazar24.com Alıcı ve Satıcı arasındaki dialogları sadece E-mail olarak yapmaktadır. Bu nedenden dolayı kayıt olanların mutlaka bir E-Mail adresi olması mecburidir, aksi takdirde kayıt olunamaz!


Kullanıcı Adımı veya Şifremi unuttum !

Şifremi unuttum Menü´de bulabilirsiniz E-Mail adresinizi dogru olarak yazınız, size özel bilgiler E-Mail adresinize gönderilir!! 

Anasayfa

Kayıt ol

İlan ekle

Üye alanı

İlan dedektifi

Hakkımızda

Sorularınız

Yardım

 

Sitemizi kullanmak için kayıt olan üyeler, Kullanıcı Sözleşmemizi okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.
Telif hakkı bulunan Markalar sahiplerine aittir.
Pazar24.com Kullanıcıların yazmış olduğu Link´lerin içeriği hakkında sorumluluk kabul etmez!
Copyright © 2005 www.pazar24.com